LILITA

فروشگاه لیلیتا

لیلیتا اولین گلفروشی آنلاین در جنوب کشور است شروع فعالیت از سال 1393 و تاکنون نیز ادامه دارد ، فعالیت های لیلیتا بر پایه مشتری مداری است.

خوشحالیم که اینجا هستید و این فرصت را به ما میدین تا بتونیم قصه‌ی " لیلیتا " را براتون تعریف کنیم .
اول از همه لازمه بگیم که ما به شما قول می دیم که گل ها و اکسسوری هایی که با لیلیتا ارسال می کنید باعث سرفرازی شما بشه و با لیلیتا بتونید راحت تر به طرف مقابلتون بگید "دوســتــت دارم"

مـا یـه تیـمیـم کـه رویـاهـای بـزرگی در سـر داریم ، رویـاهـایی کـه بـدون شـمـا‌هـا مـمـکن نیسـت بـه واقـعیـت تبدیل شـه ، مـا تــلـاش میکنیـم تـا حـس لطـافـت و ظـرافـت را بـه دسـتان شما هـدیه کنـیـم .
در لیلیتا قراره تمام تلاشمونو بکنیم تا بتونیم حس خوب را به خونه شما بیاریم . برای شما ساده‌‌ترین روش هدیه دادن رو فراهم می کنیم تا بتونید لبخند را روی لب‌های عزیزانتون بیارید. ما تلاش می کنیم تا شما بدون نیاز به وقت گذاشتن و بیرون اومدن توی ترافیک شهری و از هرکجای این کره خاکی بتونید تازه‌ ترین گل‌ها را در شهر شیراز و زیبا ترین اکسسوری هارو در تمام شهرهای ایران هدیه دهید . بزرگترین دارایی ما، شما ، مشتریان هستید ، پس ما به این پایبندیم اگر شما از گل یا اکسسوری که گرفتین رضایت نداشته باشید و یا گیرنده شما از هدیه‌ای که شما برایش می‌فرستید سورپرایز نشه 100% مبلغ را به شما بر گردونیم . پس با خیال راحت لبخند هدیه دهید.